İZMİR BERGAMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Aralık Ayı Çalışması

DÖGEP Aralık Ayı Çalışması

  Din Öğretimi Genel Müdürlüğü bünyesinde yürütülen ve her türde okul ve kurumlarda görev yapan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerimize yönelik;  mesleki bilgi ve becerilerine katkı sağlamak amacıyla, "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı  (DÖGEP)" 2020 Aralık ayında ilçemiz Bergamalı Kadri Anadolu İmam Hatip Lisesi öncülüğünde covid19 önlemleri kapsamında video konferans yöntemiyle yapıldı.

  Aralık ayı dögep çalışma planı doğrultusunda Bergamalı Kadri Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri Talha Bilgin ve Ramazan Gölge tarafından ilçemizde görev yapan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerine yönelik olarak, etkili ve lider öğretmenlik, öğretmenliğin misyonu, milli, manevi ve evrensel sorumlulukları ile din kültürü ve ahlak bilgisi öğretiminde etkili sunum teknikleri, sunum uygulamaları ve araçları, beden dili, etkili ve güzel konuşma konuları üzerinde bir sunum gerçekleştirildi. Toplantıya ilçemizde bulunan 25 din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni katılmıştır.


25-12-2020

Ertuğrul Mah. Cumhuriyet Cad. No 71 - 02326321655 02326311073 02326311074

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.