İZMİR
BERGAMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem ULUS'un 2. Dönem Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem ULUS'un 2. Dönem Mesajı![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem ULUS'un 2. Dönem Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2024_02/04161110_d287a75591b54d37ae753311e14d9713.jpg)
"İki hafta süren bir tatilin ardından 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının ikinci dönemine başlıyoruz. İkinci dönemin çocuklarımız, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni eder, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dilerim."